logo yazılım

Logo yazılıma ait en son çıkan güncellemeler ve haberlere buradan ulaşabilirsiniz .

 

11 milyon lira da faaliyet kâr sağladı…

İSTANBUL – LOGO Yazılım karını yüzde 176 artırdığını bildirdi.
Logo Yazılım firması geçen yıl 30 milyon lira gelir elde etti. Şirketin 2011 yılındaki büyümesinde, orta ve büyük ölçekli firmalara yönelik yeni ürünler ve yeni satış modelinin bayi ağı ve müşterilere olumlu yansıması önemli bir yol ilerletti. Satışlardaki büyümeyi yüksek karlılık ile sağlayan LOGO bu dönem faaliyetlerinden 11 milyon lira kar sağladı.LOGO Yazılım İcra Kurulu Başkanı Mehmet Buğra Koyuncu, şunları ifade etti:
“LOGO olarak, kurulduğumuz günden bu yana, teknolojiye yaptığımız yatırımlar ve değer yaratan çözümlerle, istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Türkiye’de kurumsal verimlilik alanında sunduğumuz yazılım çözümlerinde sektör lideriyiz. Stratejik büyüme planımız çerçevesinde, 2011 yılında şirket tarihindeki en önemli yatırımlardan birini gerçekleştirdik ve sektörün önde gelen şirketlerinden Coretech’i satın aldık. Yazılım ürünlerini internet ortamında hizmet olarak sunan (SaaS) uygulamalarıyla öne çıkan Coretech, internet ve mobil merkezli teknolojilere yatırım yapan LOGO’nun gelecek vizyonunda önemli bir yer tutuyor. 2012′yi atılım yılı olarak görüyoruz. Artan yetkinliklerimizle, müşterilerimize ve yatırımcılara değer yaratmaya devam edeceğiz.”

Logo Yazılım, Coretech hisselerinin satın alınmasına ilişkin niyet anlaşması imzaladıklarını KAP’ta duyurdu…

İSTANBUL – Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş, Coretech Bilgi Teknolojisi Hizmetleri A.Ş hisselerinin satın alınması da imzalar atıldı.
Logo Yazılım’ın Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan özel durum açıklamasında, şirketin, iş yönetim sistemi, satış,dağıtım,lojistik sistemleri, karar destek sistemleri, CRM, e-ticaret, iş zekası, mobil uygulamalar ve kurumsal portaller konusunda faaliyette bulunan Coretech Bilgi Teknolojisi Hizmetleri hissedarları arasında, Coretech hisselerinin tamamının satın alınması konusunda hukuken bağlayıcı olmayan bir niyet anlaşması imzaladığı açıklandı.
Açıklamada, taraflarca Coretech’e ilişkin hukuki ve mali inceleme çalışmalarının en kısa sürede tamamlanarak mutabık kalınacak satış koşulları çerçevesinde 2011 sonuna kadar hisse satım sözleşmesi aşamasına geçilmesinin hedeflendiği bildirildi.

LOGO ÜRÜNLERİ…

  • BORDRO PLUS
  • GO PLUS
  • LOGO RAPORLAMA
  • START
  • TİGER PLUS
  • TİGER ENTERPRİSE